Aigostar LEDES lámpa kerek 12W Hideg fehér Fehér kerettel

Raktárkészlet: 0 db
Aigostar LEDES lámpa kerek 12W Hideg fehér Fehér kerettel
Aigostar LEDES lámpa kerek 12W Hideg fehér Fehér kerettel
Aigostar LEDES lámpa kerek 12W Hideg fehér Fehér kerettel
Aigostar LEDES lámpa kerek 12W Hideg fehér Fehér kerettel
Cikkszám
192808
Fényforrás:
Beépített LED
Teljesítmény:
12 W
Kiváltott teljesítménye:
62 W
Fényerő:
840 lm
Fényerő (lm):
840 Lm
IP Védettség:
IP20
Szórásszög:
120°
Színhőmérséklet:
Hideg fehér (6000-7000K)
Üzemi hőmérséklet (°C):
0 -20 – 40
Várható élettartam:
15 000 üzemóra
Dimmelhető:
Nem
Ra index:
>80
Méret:
Φ265 x 63 mm
Működési feszültség:
AC 220-240V/50Hz
Anyaga:
Plastic&Iron
Teljesítmény tényező Pf:
>0,5
Csatlakozó:
Csupaszított kábelvég
Frekvencia:
50/60Hz
Panel formája:
Kör
Vonalkód:
8433325192808
Garancia időtartama:
2 év
Gyártó:
Aigostar
Teljesítmény:
Színhőmérséklet:
Búra/burkolat színe:
4 738 Ft + ÁFA = 6 018 Ft / db
Nincs raktáron
Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Részletek
Adatok
Részletek

A LED-es falra szerelhető lámpák családja egy termékben ötvözi a letisztult dizájnt, a kis fogyasztást, a természetes vibrálásmentes fénykibocsátást és az egyszerű rögzítést.

 

A MINI LED panelekkel és a mélysugárzókkal ellentétben felszerelésükhöz nem szükséges furat kivágása, rögzítésük csavarozással történik. Vékony kialakításuknak köszönhetően kis belmagassághoz is megfelelőek. A hagyományos energiatakarékos izzókkal szemben felkapcsolás után azonnal teljes fényerőt bocsájtanak ki, miközben fogyasztásuk lényegesen kevesebb, élettartalmuk pedig sokkal hosszabb.

 

A LED-es falra szerelhető lámpák SMD LED chipekkel vannak felszerelve, ami által nagy szórásszögű, homogén fényt kapunk. A lámpatest kör és négyszögletű alakban, illetve fehér és inox színben elérhető.

 

A LED panel tartalmazza a hálózati tápegységet, így a lámpatest rögzítése mellett csak a 230 V-os hálózatra kell rákötni.

 

Felhasználási javaslatok:

Elsősorban üzletterek, folyosók, közösségi helyek megvilágítására ajánljuk ezeket a LED lámpákat, de alkalmazható nappali, konyha, előszoba, raktárhelységek világítása esetén is.

 

Az Aigostar Spanyolország egyik legnagyobb LED fényforrás forgalmazója, így termékei minden európai szabványnak és nyugat európai minőségnek megfelelnek. Ezért a gyártó 2 év jótállást biztosít LED-es termékeire.

Adatok
Teljesítmény
12W
Színhőmérséklet
Hideg fehér (6000-7000K)
Raktárkészlet
0 db
Cikkszám
192808
Webáruház készítés
simplepay_hu